Vyber region:
Vyhledávání:

DOPORUČUJEME:

masáže

solné jeskyně
 

Registrace solária

Provozujete solárium a zatím nejste na těchto stránkách uvedeni? Budeme rádi, pokud se zaregistrujete. Své solárium zde hledá denně přes 600 návštěvníků. Přečtěte si, jaké jsou rozdíly mezi bezplatnou a placenou registrací a jaké má placená registrace výhody.


TIP: Jste již zaregistrováni? Informace o svém subjektu si můžete sami změnit v administrační části.Bezplatná registrace

Základní registrace na těchto stránkách je bezplatná. Zveřejnit můžete svou adresu, návštěvníci Vám přes tyto stránky mohou zaslat e-mail. Získáte snadno zapamatovatelnou adresu www.e-solarium.cz/nazev-solaria.

Po zaregistrování v bezplatné verzi Vám na měsíc nastavíme zobrazování v rozsahu placené verze, avšak zdarma. Vše si tak můžete vyzkoušet.

Ukázka bezplatné registrace: Testovací solárium


Chci bezplatnou registraciPlacená registrace

V placené registraci můžete navíc zveřejnit i kontaktní údaje (telefon, e-mail, www stránky), popis služeb, ceník, fotografie a další informace. Placená registrace stojí 790 Kč za rok, nejsme plátci DPH.

Subjekty zveřejňující informace v rozsahu placené verze mají několikanásobně vyšší návštěvnost než subjekty zaregistrované ve verzi zdarma. Ve všech výpisech jsou uvedeny přednostně. Přečtěte si o všech výhodách.

Ukázka placené registrace: Solární Sprchi-chi - solární studio U solária jsou přiloženy fotografie.


Chci placenou registraciPokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně obratem odpovíme. Věříme, že Vám můžeme pomoci při získávání nových klientů a při zviditelnění se na síti Internet.E-SOLÁRIUM.cz

email: info@e-solarium.cz
 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj