Vyber region:
Vyhledávání:

DOPORUČUJEME:

masáže

solné jeskyně
 

Studio Iva

Svazu bojovníků za svobodu 310
337 01 Rokycany
okres Rokycany

Zobrazit adresu na mapěMobil:
775119140 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat soláriu  e-mail ... nekolova.iva@seznam.cz

WWW:
www.solarium-rokycany.cz

Popis:

Naše studio používá moderní profesionální solárium Ergoline 600, vhodné pro náročnou klientelu. Disponuje osvědčenou opalovací technologií s maximálním opalovacím výkonem, komfortním opalovacím lůžkem a regulovatelnou ventilací. Patentovaný opalovací systém solárií Ergoline zajišťuje zvýšenou produkci melaninu, maximalizuje proces opalování a nabízí 4 úrovně intenzity pro Vaše individuálně zvolené opálení.Splňujeme normu ČSN EN 60335-2-27 stanovující maximální UV-výkon na hodnotu 0,3 W/m². Hodnota vyjadřuje tzv. referenční intenzitu vyzařování slunce, což je účinek slunce v pravé poledne na rovníku na hladině moře při bezmračné obloze. Norma je závazná pro celou Evropskou unii a v praxi znamená, že celoroční opalování v soláriu 1x týdně po dobu 15 minut se přibližně rovná týdennímu pobytu ve středomoří.Vybavení:

Naše moderní profesionální solárium Ergoline Avantgarde 600 se nachází v nových prostorách Studia IVA, které Vám zajistí pocit komfortu a intimity.Ceník:

Cena základní 10,- Kč/min
S permanentkou 9,- Kč/minOtevírací doba:

Otevřeno Pondělí - Pátek
10 - 17 hodFotografie:
 
     
 
     
 
 
 

Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj